Dwa miejsca na BIS i BOG naszych psów!

W miniony weekend byliśmy z naszymi bedlingtonami i terierem japońskim na dwóch wystawach w Serbii. W sobotę 2 czerwca w miejscowości Becej odbyła się Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Sędziował nam Serb Dejan Gujaničić, którego mieliśmy okazję poznać osobiście.
Była to dla nas bardzo ważna wystawa. Celince brakowało tylko jednego CACa do tytułu Grand Championa Serbii, a Jazzikowi jednego CACa do tytułu Championa Serbii.

Udało się! Jazzik wziął CAC i BOS, a Celinka dość niespodziewanie CAC, BOS i BOB. Dzień przed wystawą postanowiliśmy, że pokażemy nasze bedlingtony podczas wyborów najpiękniejszych par hodowlanych. I tak udało nam się zadebiutować w tej konkurencji.

Podczas BISów było aż 12. par hodowlanych. Oktawia przepięknie zaprezentowała nasze bedlingtony i wzięła res. BISa!!! Następnie odbyły się inne konkurencje finałowe, wśród nich wybór najpiękniejszego psa grupy 3. I tutaj również Oktawia przepięknie pokazała Celinke, dzięki czemu sędzia wskazał ją na trzecie miejsce Best of Group!

Nasze pieski tym samym wywalczyły dwie lokaty na BISach i przy okazji ukończyły Grand Championa Serbii i Championa Serbii.

Dzień później udaliśmy się na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Suboticy, gdzie zaprezentowaliśmy tylko Jazzika. Jazzik zdobył CAC, CACIB, BOS i BOB, czyli wszystko, co mógł zdobyć. Dzięki czemu wykonał drugi krok do tytułu Interchampiona oraz pierwszy do tytułu Grand Championa Serbii. Na BISach, z uwagi na czas, niestety nie zostaliśmy.

Możliwość komentowania została wyłączona.