Majowe sukcesy

Pierwsza wystawa na jakiej zawitaliśmy w maju to XXI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Łodzi, która odbyła się 4 maja. Zgłoszone były 3 bedlingtony. Razem z nami w klasie championów startował brat Jazza z Rosji – Jam oraz suczka Sonia z Warszawy w klasie pośredniej. Na ringu sędziowała nam p. Kornelija Butrimova (LTU). Najpierw sędzina porównywała w klasie Jazzika i jego brata.Nasz bedlington wygrał, ponieważ lepiej był przygotowany oraz prezentowany na ringu. Potem nastąpiło porównanie z suczką z klasy pośredniej, gdzie Jazzik wygrał! Tym sposobem zakończyliśmy Championat Polski uzyskując CAC, CACIB i BOB!
16 maja odbyła się kolejna wystawa w jakiej uczestniczyliśmy z Jazzikiem na World Dog Show w Budapeszcie. W klasie otwartej do jakiej zgłosiliśmy naszego psa było 7 bedlingtonów, a sędziował p. Lokodi Csaba Zsolt (ROU). Otrzymaliśmy ocenę doskonałą oraz 4 lokatę!

Trzecia wystawa również była dla nas udana. Zgłosiliśmy się na Krajową Wystawę Psów Rasowych do Świebodzic. Poznaliśmy na tej wystawie suczkę Misty z klasy młodzieży, z którą wygraliśmy rasę a wyboru tego dokonała p. Ina Małecka oraz zostaliśmy zauważeni na BOG, gdzie zajęliśmy III lokatę!

Możliwość komentowania została wyłączona.